Системи підігріву дизельного палива і фільтри-сепаратори Stanadyne

Дизельне паливо містить компоненти парафіну, які при низькій температурі перетворюються в кристали. Для запобігання цьому процесу використовується підігрівач палива.

Підігрівач дизельного палива

Проточний підігрівач дизельного палива для легкових автомобілів Stanadyne KIT A-15 конструктивно виконаний як трубчастий нагрівальний елемент довжиною 175 мм, всередині якого циркулює паливо. Монтується в розріз штатного паливопроводу автомобіля. Таким чином, підігрів палива відбувається на досить видовженому відрізку паливопроводу. Це забезпечує ефективний підігрів палива і швидкий вихід в температурний режим підігріву навіть при низьких температурах, сильному вітрі, при попаданні снігу на корпус підігрівача і при інших несприятливих умовах експлуатації автомобіля.

Підігрівач дизельного палива

Це кардинально відрізняє Stanadyne KIT A-15 від аналогічних підігрівачів з малою довжиною нагрівального елементу. В тому числі, і від низькоефективних стрічкових підігрівачів, призначених для зовнішнього підігріву елементів паливної магістралі. Ефективність великої площі підігріву у таких підігрівачів невисока за рахунок впливу потоків холодного повітря (особливо на швидкості) та інших факторів.

Підігрівач Stanadyne KIT A-15

Підігрівач Stanadyne KIT A-15 забезпечує автоматичне керування підігрівом дизельного палива (підігрів включається, як тільки температура палива стане нижче +10 °С). Підігрівач виконаний в корпусі, захищеному від впливу агресивного середовища. Поставляється разом з монтажним комплектом.

Підігрівач Stanadyne KIT A-15

Чисте паливо – гарантія оптимальних характеристик. Якість дизельного палива безпосередньо впливає на якість роботи транспортного засобу, особливо щодо вихлопних газів. Тому, сепаратори дизельного палива набувають особливого значення як для фірм-виробників комплексного обладнання і кінцевого користувача, так і для забезпечення ефективної роботи.