Ремонт насос форсунок (PDE), насос-секцій (PLD) і плунжерних пар дизелів

Форсунки дизельні є дуже важливим елементом багатьох двигунів сучасних автомобілів. Ці складові є надійними і довговічними виробами, але навіть вони, при експлуатації на протязі певного періоду часу, можуть часто ламатися і виходити зі строю. Фахівці настійно рекомендують не здійснювати ремонт насос форсунок самостійно, а користуватися послугами професіоналів на спеціальних станціях технічного обслуговування.

Особливості ремонту

Ремонт насос форсунокРемонт форсунок (насос форсунок) – це дуже складний процес, який повинен здійснюватися з використанням відповідних технологій, а також новітніх інструментів. Він вимагає великих трудовитрат, визначених знань, впевнених практичних навичок і особливої ​​уваги.

У разі виникнення несправностей, звертайтеся в компанію «Аверс-Центр». Ми точно і максимально оперативно визначимо причину виниклої проблеми і допоможемо здійснити якісний ремонт форсунок. Київ – величезне за площею місто, в якому достатня кількість станцій технічного обслуговування. Будьте вкрай уважними. Перш ніж довірити ремонт форсунок Вашого транспортного засобу, ознайомтеся з історією компанії, переліком пропонованих послуг, її ціновою політикою, а також відгуками, які залишають клієнти.

Форсунка дизель (насос форсунка) необхідна для забезпечення дозованої подачі палива в камеру згоряння двигуна. Цей елемент є незамінною частиною двигуна і впливає на працездатність всієї системи автомобіля.

Якщо двигун Вашого транспортного засобу став запускатися важко і не з першого разу, почав нестабільно працювати, а витрата палива істотно підвищилась, тоді Вам терміново потрібно звернутися до професіоналів і провести діагностику, а також ремонт форсунок (насос форсунок).

Компанія «Аверс-Центр» має новітнє обладнання, спеціальні стенди та кваліфікований персонал, який має величезний досвід роботи в даній сфері. Всі перераховані вище умови зможуть повною мірою забезпечити ефективну працездатність, як окремо взятої форсунки Bosch (насос форсунки), так і всієї паливної системи в цілому, провести її діагностику, визначити і усунути можливі несправності.

Основні причини несправностей насос форсунок

 • За рахунок не коректною роботи даного вироби, істотно збільшується димоутворення, витрата палива при звичайному режимі двигуна, а також спостерігається значна втрата потужності транспортного засобу.
 • Вихід зі строю електроніки автомобіля, яка необхідна для безперервної, дозованої і рівномірної подачі палива.
 • Використання низькоякісного палива, яке може призвести до некоректної роботи транспортного засобу.

Ремонт насос форсунок починається з:

 • Перевірка загального стану транспортного засобу. Оцінка вартості діагностики та ремонту.
 • Діагностика автомобіля на спеціалізованому стенді.
 • Ремонту насос форсунок, з їх подальшим відновленням або заміною.
 • Налагодження та регулювання електроніки.

Послуги ремонту

 • Проведення тестів, а також здійснення діагностики на спеціалізованих, фірмових стендах.
 • Здійснення капітального ремонту. Якщо дизельні форсунки не підлягають відновленню, вони будуть замінені на нові.
 • Регулювання, а також настройка електроніки, що максимально забезпечує коректну, стабільну і безперебійну роботу.

Компанія «Аверс-Центр», на додаток до перерахованих вище послуг, також може виконати ряд інших, не менш важливих дій по усуненню несправностей. Професіонали, які мають за плечима величезний досвід, настійно рекомендують проводити періодичний частковий ремонт насос форсунок, а також тестування та діагностику обладнання Вашого транспортного засобу.

Це убезпечить Вас від виникнення несподіваних, небажаних несправностей, а також дозволить оцінювати технічний стан автомобіля в процесі його експлуатації.

Ремонт насос форсунок

Ремонт насос форсунокФорсунки дизельні, в процесі експлуатації транспортного засобу, з часом, в зв’язку з цілою низкою причин, можуть як частково, так і повністю, виходити зі строю і давати певні збої. Дані елементи мають складну і специфічну структуру, що ускладнює процес ремонту, а також проведення діагностики та виявлення несправностей.

У таких випадках, звертайтеся тільки в спеціалізовані сервісні центри, де Вам нададуть професійні послуги і гарантують високу якість. Компанія «Аверс-Центр» має всі необхідні умови для того, щоб забезпечити якісний ремонт форсунок. Київ – місто, в якому конкуренція в даній сфері є досить високою, але наша компанія, завдяки старанній і сумлінній праці, вже на протязі багатьох років впевнено займає лідируючі позиції, а також має величезний авторитет і довіру.

Для того, щоб визначити несправності й усунути їх, СТО «Аверс-Центр» використовує спеціалізований фірмовий стенд. З його допомогою можна максимально точно визначити причину виходу з ладу з подальшим якісним ремонтом, як всієї паливної системи транспортного засобу, так і окремо взятих її елементів, таких як, наприклад, форсунки Bosch. Використання сучасного фірмового стенду виключає втручання людського фактора, що, як наслідок, мінімізує можливість виникнення помилки і забезпечує максимальну якість.

Крім цього, наші досвідчені фахівці, в процесі діагностики, застосовують новітнє обладнання. Це дозволяє їм максимально правильно визначити причину і ступінь несправності елементів паливної системи. Якщо ж дизельні форсунки або інші складові виявляться в сильно зношеному стані, що виключить можливість і доцільність їх відновлення, тоді наші співробітники замінювати їх на нові.

Форсунки дизельні. Причина несправностей та можливі наслідки

 • Негативним фактором, що згубно впливає на форсунки дизельні і суттєво погіршує роботу всієї паливної системи, є систематичне використання палива дуже низької якості. Це може привести до значного збільшення витрати палива, погіршення роботи двигуна, появі ударів, а також істотної втрати потужності.
 • Ще однією причиною є знос отворів в розпилювальних форсунках. Ця несправність викликає підвищене задимлення. Вона не критична, але звернутися на станцію технічного обслуговування обов’язково потрібно.
 • В процесі експлуатації транспортного засобу, форсунка дизель може забруднитися, що призведе до погіршення працездатності всієї паливної системи.

Відновлення плунжерних пар ПНВТ

Для якісного відновлення плунжерних пар, необхідно використовувати виключно спеціальне обладнання, яке є на сучасних станціях технічного обслуговування. Якщо у Вас виникли проблеми даного характеру, звертайтеся до нас.

Компанія «Аверс-Центр» надасть високий сервіс, гарантії високої якості, а також оптимальне цінове рішення, яке обов’язково Вам сподобається і підійде.

Ми виконуємо діагностику і ремонт форсунок (Київ), насос секцій, плунжерних пар, а також інших складових автомобіля. У нас є сучасне обладнання, спеціалізовані стенди, необхідні інструменти і досвідчений, кваліфікований персонал. Коректно працюючі дизельні форсунки забезпечують надійну і стабільну роботу всієї паливної системи Вашого транспортного засобу. СТО «Аверс» завжди готові допомогти своїм клієнтам.