Ремонт дизельних форсунок і насосів Common Rail (Bosch, Delphi, Denso, Siemens, Continental)

Ремонт дизельних форсунок і насосів

Особливості та ремонт форсунок Common Rail

У зв’язку зі стрімким технологічним розвитком, замість класичної системи розподільного паливного насоса високого тиску дизельного транспортного засобу (скорочено ПНВТ) все частіше використовується система Common Rail. Багато експертів погоджуються з цією тенденцією і стверджують, що ця система є більш досконалою, надійної і ефективної.

Об’єднуючим і основним фактором роботи класичної ПНВТ і Common Rail є створення тиску палива. Істотна різниця полягає в тому, що друга система працює на багато краще першої, має значно більший тиск і може подати за один цикл до п’яти разів більше порцій палива в двигун автомобіля.

Форсунки Common Rail, завдяки цілому ряду переваг, здатні забезпечити більш раціональну і економічну роботу. У зв’язку з цим, дана система є дуже популярною і досить часто застосовуються провідними виробниками в процесі створення сучасних автомобілів.

Якісний ремонт дизельних форсунок в Києві

Якісний ремонт дизельних форсунок в КиєвіДля того, щоб здійснити якісний ремонт форсунок Common Rail сервісний центр повинен бути оснащений спеціалізованим і сучасним обладнанням, за допомогою якого можна забезпечити проведення повноцінної і точної діагностики, що дозволить, в подальшому, максимально ефективно виконати ремонт Common Rail.

Ремонт форсунок Common Rail

Крім цього, дуже важливим фактором є впевнені практичні навички та глибокі теоретичні знання співробітників сервісного центру, що дозволить, використовуючи сучасне обладнання, гарантувати виконання робіт на виключно високому рівні.

Компанія «Аверс-Центр» повністю забезпечена всім необхідним обладнанням, новітніми інструментами, а також професійними, кваліфікованими співробітниками, які щодня виконують ремонт дизельних форсунок Common Rail і мають величезний досвід.

Наша компанія має чіткий і відпрацьований алгоритм усунення несправностей даного характеру. Спочатку необхідно на спеціальному стенді провести повну діагностику форсунок. Фахівці «Аверс-Центр», для перевірки на механічні пошкодження і цілісність, частково розбирають цю деталь, уважно проводять її огляд, а також перевіряють на працездатність електричну частину.

Виконувати повноцінний ремонт дизельних форсунок можна тільки після діагностики і точного визначення причини несправності. У разі відхилення від норми тиску і якості вприскування палива, в залежності від ступеня несправності, здійснюється заміна або ремонт розпилювача. Крім цього, є ще багато характерних несправностей, які суттєво впливають на ефективність роботи двигуна і всієї системи дизельного автомобіля.

Ремонт Common Rail досить складний процес. У зв’язку з цим, рекомендується користуватися послугами щодо усунення несправностей тільки спеціалізованих сервісів. Компанія «Аверс-Центр» є професійним і надійним партнером, і готовий здійснити ремонт форсунок в Києві якісно, ​​за оптимальними цінами і досить оперативно.