Ремонт Cummins, Volvo Penta

У разі якщо у Вас з’явилася якась проблема з двигуном Cummins, будь то явна несправність будь-якої системи або невизначений дефект Ви можете бути впевнені, що фахівці нашого підприємства зможуть оперативно виявити справжні причини несправності і якісно відремонтувати двигун.

Програмно-діагностичний комплекс

Ремонт Cummins, Volvo PentaПричина несправності електронних систем управління двигуном легко виявляються програмно-діагностичним комплексом і грамотним фахівцем з діагностики.

Заміна верхнього набору прокладок в т.ч. головки блоку циліндрів (ГБЦ), перевірка і заміна термостатів, заміна насос-форсунок, контроль і регулювання зазорів клапанного механізму, експрес-заміна масла і фільтрів двигуна, діагностика роботи двигуна і виявлення несправностей і багато інших операцій здійснюються в нашому сервісі постійно.

Ремонт кваліфікованими фахівцями

Ремонт двигунів Cummins (Каммінз) здійснюється навченими кваліфікованими фахівцями з великим досвідом роботи, саме з цієї причини ми даємо гарантію на виконані роботи до трьох років!

  • Комп’ютерна діагностика дилерським приладом двигуна і паливної системи
  • Ремонт двигунів, насосів (ПНВТ) і форсунок Common rail, насос-форсунок
  • Перевірка і регулювання насосів і форсунок на стендах Bosch EPS-815, Hartridge CRi-PC
  • Планове технічне обслуговування с \ г, кар’єрної, будівельної, дорожньої техніки, яхт, катерів, вантажівок, автобусів (Yutong, Mudan, Higer, King Long, San Long, Golden Dragon, Freightliner, International, CAMC, Kamaz, MAN, DAF)
  • Оригінальні запчастини
  • Інформаційна підтримка