Діагностика та ремонт ходової частини

Діагностика та ремонт ходової частиниХодова частина автомобіля – це багатовузлова конструкція, що включає в себе трансмісію, рульове управління, гальмівну систему, передню і задню підвіски, несучі частини кузова, колеса і т.д. Завдяки всьому цьому автомобіль пересувається, забезпечуючи безпеку і комфорт водія, пасажирів та інших учасників дорожнього руху.
На будь-якому серйозному СТО при кожному черговому ТО Вам запропонують зробити діагностику ходової частини. Не варто відмовлятися від такої на перший погляд дріб’язкової процедури. Слід пам’ятати про те що найменша несправність може спричинити за собою вихід з ладу автомобіль в самий невідповідний момент а ще гірше призвести до ДТП (вийшов з ладу амортизатор, люфти, зламана пружина і т.п. багаторазово погіршують стійкість і керованість авто а зношені гальмівні колодки і диски збільшують гальмівний шлях).

Але не варто засмучуватися або лякатися!

Обслуговування ходової частини – дуже важлива операція, що починається саме з діагностики. При виявленні підвищених люфтів, підтікань масла, гальмівної рідини і т.д. необхідно проводити заміну або ремонт вузлів і агрегатів.

Наші висококваліфіковані спеціалісти допоможуть вирішити Ваші проблеми з ходовою частиною якісно і швидко!