Діагностика та ремонт вантажних автомобілів на СТО «Аверс Центр»

Діагностика та ремонт вантажних автомобілівВиробництвом вантажівок намагалися займатися багато автовиробників але стати відомими і популярними вийшло не у всіх.
Саме таким брендам, як DAF, Mack, MAN, Mercedes-Benz, Renault, Scania і Volvo вдалося домогтися успіху на цьому терені. Вони по праву заслужили титул провідних виробників вантажних автомобілів.

Renault Trucks

Renault Trucks – це словосполучення знайоме всім тим, хто займається вантажоперевезеннями. Компанія «Renault», є одним з найстаріших у світі автовиробників. Заснували її ще в 1898 році брати Луї, Марсель і Фернан Рено в містечку під назвою Білянкур, неподалік від Парижа. Луї Рено був інноватором, який зумів створити коробку передач, здатну на перемикання 4-х швидкостей. Надалі, з 1900 року, саме Луї Рено налагодить виробництво перших невеликих вантажівок, а вже через 6 років їм буде винайдений автобус, який згодом став одним з найпопулярніших видів паризького громадського транспорту.
Розвиваючись і вдосконалюючись напрямок вантажівок отримує свій власний суббренд – Renault Trucks, який з 2001 року входить до складу транснаціональної групи Volvo (доповнюючи там Volvo і Mack).

«Автомобіль створюється людьми і для людей. Основним принципом будь-якого виробництва залишається і повинна залишатися безпека … З цієї точки зору ми пишаємося своїм консерватизмом. І в майбутньому безпеку залишиться нашою дороговказною зіркою. »

Ассар Габріелссон і Густав Ларсон, засновники компанії Volvo

«Volvo» в перекладі з латині означає «я качусь» або «я кручусь». Саме ця назва і належить другому в світі виробнику вантажівок – «Volvo Group».

Ремонт VolvoСвій перший вантажний автомобіль компанія Volvo випустила в кінці 20-х років. У той час транспортні перевезення на автомобілях ще не мали такого великого значення, як гужовий транспорт, морські перевезення, а також залізниця. Однак, вже в шістдесяті роки ХХ століття саме вантажівки визнали основним засобом для здійснення перевезень. Це стало можливим багато в чому завдяки універсальності застосування вантажного автомобіля, а також міжнародній мережі магістралей, розвиток якої дозволив здійснювати швидку і економічну доставку вантажів.
Всі сучасні великовантажні автомобілі об’єднує одне – всі вони дизельні! Звичайно моторесурс у цих двигунів величезний в порівнянні з легковими аналогами але, на жаль, не завжди в паливний бак потрапляє краще паливо та й сервісні інтервали збільшені виробниками в розрахунку на те, що паливо буде найкращого качества. Тому якщо Вашій вантажівці потрібно зробити ремонт паливної апаратури, двигуна або іншого обладнання – сміливо звертайтеся в наш сервісний центр «Аверс-центр».

Кваліфіковані фахівці

У нас працюють кваліфіковані фахівці з ремонту та обслуговування автомобілів. Ми використовуємо необхідне професійне обладнання для діагностики, і самі передові технології ремонту. На нашій станції технічного обслуговування (СТО) використовують оригінальні і сертифіковані запасні частини і надають гарантію на проведені роботи, що, безумовно, повністю виключає неприємні сюрпризи.