Діагностика та ремонт дизельних двигунів

Діагностика та ремонт дизельних двигунів

Більшість автолюбителів обирають дизельний двигун за чуйність в управлінні, а також його прекрасні технічні характеристики. Але ніщо не вічне і навіть цей міцний продукт може іноді давати збої. Саме в такі несподівані моменти, коли просто необхідний ремонт дизельних двигунів (Київ), за справу беруться досвідчені фахівці. Ця необхідність, в першу чергу, пов’язана з тим, що даний процес є досить складним. У зв’язку з цим, рекомендується здійснювати ремонт дизельних двигунів на спеціалізованих станціях, з використанням відповідних інструментів і обладнання.

До основних ознак, які можуть призвести до необхідності здійснити ремонт дизельної апаратури наступні:

 • Під час роботи двигуна чутні сторонні стуки і шуми;
 • В процесі роботи, двигун часто втрачає потужність;
 • Двигун транспортного засобу запускається досить проблематично або взагалі не запускається, особливо в зимову пору року;
 • При збільшенні швидкості автомобіля двигун часто глохне.

Необхідно бути вкрай уважним і обережним у процесі експлуатації свого транспортного засобу і, при перших же ознаках несправностей, звертатися на СТО, для того, щоб в найкоротші терміни виконати ремонт дизельного двигуна.

Особливості ремонту дизеля:

 • Основна маса проблем з двигуном виникає в зв’язку з неполадками в паливній арматурі, де знаходяться кілька високоточних складних пристроїв, ремонт яких є досить тривалим і трудомістким процесом.
 • Ремонт дизеля обходиться набагато дорожче ремонту двигуна на бензині, так як є більш складним пристроєм, з використанням особливих деталей і інструментів.

Компанія «Аверс-Центр» має все необхідне, найсучасніше обладнання, інструменти, спеціалізовані майданчики, досвідчений, кваліфікований персонал, з прекрасними практичними навичками, а також теоретичними знаннями, і здатна здійснити ремонт двигуна на виключно високому рівні.

Причини несправності двигуна:

 • Інтенсивна робота дизеля на високих оборотах. Для того, щоб уникнути збоїв під час роботи, необхідно відмовитися від цієї практики, знизити, по можливості, навантаження.
 • Використання літнього типу палива в зимовий період часу. Потрібно обов’язково запам’ятати, що з настання мінусових температур, необхідно заливати виключно відповідне, адаптоване під такі умови, паливо. Якщо ж ігнорувати ці умови і не дотримуватися їх, виникають певні труднощі при запуску мотора.
 • Застосування для охолодження двигуна рідини невизначеного складу або звичайної води.
 • У зв’язку з тим, що особливістю дизельного двигуна є висока чутливість до наявності твердих елементів палива, використання низькоякісного пального може істотно зашкодити роботі мотора і вивести з ладу систему впорскування палива, а також інших елементів автомобіля.

Дизель сервіс «Аверс-центр» має чіткий алгоритм виконуваних робіт.

Спочатку, нашими фахівцями, проводиться повна діагностика дизельних двигунів транспортного засобу. Потім, встановлює точну причину несправності, і, виходячи з складності поломки, позначає вартість і час роботи. І тільки після згоди клієнта, фахівець приступає до виконання ремонту.

Залежно від несправності, виконувані роботи можуть бути:

 • Ремонт дизельної системи, включаючи ремонт hdi;
 • Заміна або ремонт сажових фільтрів;
 • Ремонт паливної системи;
 • Відновлення та ремонт насос-форсунок, плунжерних пар і розпилювачів дизельних форсунок;
 • Та інші роботи, які спрямовані на відновлення коректної роботи двигуна.

Компанія «Аверс-Центр» вже на протязі багатьох років здійснює ремонт моторів абсолютно будь-яких типів, незалежно від ступеня складності і характеру несправності. Ми гарантуємо Вам професійний, індивідуальний підхід, високий сервіс, якісне обслуговування, максимально швидкі терміни виконання, а також прекрасні ціни. Виконуйте ремонт дизельних двигунів разом з компанією «Аверс-Центр».