Ремонт Toyota (Land Cruiser 100, 120, 150, 200, Hiace, Hilux, Rav4, Corolla, Avensis) D-4D

Ремонт Toyota

Компанія «Аверс-Центр» має багаторічний досвід роботи, протягом якого якісно і ефективно виконує ремонт Toyota практично всіх моделей (Land Cruiser, Hiace, Hilux, Rav4, Corolla, Avensis). Наші СТО оснащені всім необхідним обладнанням, найсучаснішими інструментами, комп’ютерними технологіями.

Компанія «Аверс-Центр» також пишається своїм висококваліфікованим персоналом, досвідченими співробітниками, професіоналами своєї справи, що володіють величезним стажем роботи в даній галузі. З такою командою виконати якісно ремонт Toyota цілком реально.

Ми повністю забезпечені всіма необхідними матеріалами, сертифікованими запасними запчастинами для повноцінного обслуговування Вашого транспортного засобу. Ніщо не може працювати вічно. З урахуванням всіх його достоїнств, прекрасної збірки, високих технічних характеристик, а також виняткової надійності, навіть такому престижному і дорогому автомобілю, як Toyota, необхідно періодичне технічне обслуговування, а також частковий або капітальний ремонт Toyota.

Ремонт Toyota має кілька видів:

 • Комп’ютерна діагностика на дилерському обладнанні Denso DST-PC, Vetronix Mastertech;
 • Ремонт паливної апаратури дизелів з перевіркою на стендах Bosch EPS 815, Hartridge AVM2- PC з присвоєнням коду форсунки;
 • Ремонт пьезофорсунок і ПНВТ Common Rail Bosch, Siemens, Continental;
 • Ремонт і перевірка форсунок Common Rail на стенді Bosch Land Cruiser 120, 150, 200;
 • Демонтаж проблемних форсунок CDI без демонтажу головки блоку циліндрів, з відновленням посадкового місця форсунки;
 • Витяг зламаних свічок накалу без демонтажу головки блоку циліндрів;
 • Ремонт, регулювання і програмування ПНВТ Denso V3, V4 Land Cruiser 90, 100;
 • Ремонт систем бензинового вприскування, запалювання, чистка форсунок на стендах;
 • Ремонт двигунів, ходової, електрообладнання, бортових комп’ютерів, ABS, ASR і т.д .;
 • Планове техобслуговування (ТО), скидання сервісних інтервалів;
 • Оригінальні, а також сертифіковані запчастини в наявності і під замовлення.

Ремонт Toyota за оптимальними цінами

Стратегія роботи компанії «Аверс-Центр» складається з декількох основних пріоритетних напрямків. Перше з них – це індивідуальний підхід до кожного клієнта і високий рівень сервісу. Наші співробітники є експертами обслуговування всіх моделей автомобілів фірми Toyota і постійно вдосконалюють свої професійні навички.

Другий напрямок – ремонт Toyota, який здійснюється своєчасно, за максимально короткі терміни, при цьому акцентуючи особливу увагу, на дотриманні всіх правил якісного виконання поставлених завдань.

Крім цього, ми можемо порадувати Вас своїми розумними і прийнятними цінами. Компанія «Аверс-Центр» гарантує комплексний ремонт Toyota високої якості за найбільш оптимальними цінами.