СТО Рено в Києві. Ремонт Renault (Kangoo, Master, Trafic, Logan, Sandero, Duster, Fluence, Megane, Latitude)

СТО Рено в Києві

Для повноцінної експлуатації автомобілів марки Renault (Kangoo, Master, Trafic, Logan, Sandero, Duster, Fluence, Megane, Latitude) необхідні регулярне професійне обслуговування і діагностика, а також якісний ремонт Рено. Так само Renault прославилися своєю практичністю в експлуатації. Ресурси запчастин і вузлів призначені для тривалої експлуатації, з урахуванням кліматичних особливостей України. При цьому потрібно знати, що виробник обіцяє безвідмовну роботу авто лише при своєчасних регламентних роботах і сервісної діагностиці.

Наш автосервіс «Аверс-Центр» пропонує Вам обслуговування і ремонт Renault (Kangoo, Master, Trafic, Logan, Sandero, Duster, Fluence, Megane, Latitude). Наші висококваліфіковані фахівці завжди готові допомогти будь-якому клієнту. Компанія «Аверс-Центр» має в своєму складі досвідчених майстрів, сучасне обладнання, інструменти та оригінальні запчастини Renault.

Сучасне обладнання для ремонту Renault

Окремо варто виділити діагностику несправностей всіх систем і ремонт Рено. Саме для цього в нашому СТО Renault (Kangoo, Master, Trafic, Logan, Sandero, Duster, Fluence, Megane, Latitude) є діагностичне обладнання і необхідне програмне забезпечення. Ми впевнені в тому, що саме грамотна діагностика перед проведенням ремонту Renault забезпечує успішне завершення виконуваних робіт. Скориставшись послугами нашого автосервісу, Ви отримаєте професійну консультацію у кваліфікованих фахівців з будь-якого питання, пов’язаного з діагностикою і ремонтом Renault (Kangoo, Master, Trafic, Logan, Sandero, Duster, Fluence, Megane, Latitude).

Крім ремонту автомобіля, ми проводимо повне технічне обслуговування, а також здійснюємо технічну і інформаційну підтримку своїх клієнтів.

Список послуг нашого автосервісу:

 • Комп’ютерна діагностика;
 • Ремонт паливної апаратури дизелів з перевіркою на стендах Bosch EPS 815, Hartridge AVM2- PC з присвоєнням коду форсунки;
 • Ремонт пьезофорсунок і ПНВТ Common Rail Bosch, Siemens, Continental;
 • Ремонт форсунок і ПНВТ Delphi з подальшим присвоєнням кодів С2i / C3i на стенді Hartridge СRI-PC:
  • перевірка форсунки на стенді Hartridge CRi-PC – 180 грн .;
  • ремонт форсунки з заміною клапана – 100 EUR;
  • ремонт форсунки з заміною клапана і розпилювача – 160 EUR;
 • Ремонт форсунок Common Rail Bosch за заводськими технологіями з використанням високоточного вимірювального інструмента (Bosch CRI step 3);
 • Демонтаж проблемних форсунок CDI без демонтажу головки блоку циліндрів, з відновленням посадкового місця форсунки (Bosch № 0445115007) Renault Trafic 2.0;
 • Витяг зламаних свічок накалу без демонтажу головки блоку циліндрів;
 • Ремонт і регулювання ПНВТ LUCAS EPIC з програмуванням датчика ротора Fiat Doblo 1.9;
 • Ремонт систем бензинового вприскування, запалювання, чистка форсунок на стендах;
 • Ремонт двигунів, ходової, електрообладнання, бортових комп’ютерів, ABS, ASR і т.д .;
 • Планове техобслуговування (ТО), скидання сервісних інтервалів;
 • Оригінальні, а також сертифіковані запчастини в наявності і під замовлення.

Всі необхідні запчастини для Renault

Ми маємо в своєму розпорядженні великим складом запасних частин для автомобілів Renault. У разі потреби або нестачі на складі потрібної запчастини – наш автосервіс має можливість замовити необхідні запасні частини для Вашого авто в найкоротші терміни.

Кваліфіковані фахівці СТО Renault

Фахівці нашого сервісу нададуть Вам кваліфіковану консультативну допомогу і допоможуть вибрати потрібні для Вашого авто деталі. СТО Рено проводить ремонт будь-якої складності, будь то звичайна заміна масла або капітальний ремонт двигуна і паливної апаратури. Наші фахівці виконають ретельну діагностику автомобіля, і якщо виявлять несправність – підберуть оптимальні шляхи їх усунення.

Запрошуємо всіх власників Renault відвідати автосервіс «Аверс-Центр»!