Ремонт Mitsubishi (Lancer, Pajero, L200, Colt, Outlander, Galant) в СТО «Аверс-Центр»

Ремонт Mitsubishi

Люди, яким, в першу чергу, необхідна висока технологічність, комфортабельні умови, автоматизоване управління, а також безпеку обирають автомобілі Mitsubishi. Але, як і інші види транспортних засобів, вони мають властивість ламатися. Компанія «Аверс-Центр» забезпечить повноцінний і якісний ремонт Mitsubishi (Pajero, Lancer, Galant, Outlander, Colt). На нашому СТО використовується тільки сучасне обладнання.

Ми маємо більш ніж 20-ти річний досвід роботи в даній сфері діяльності, висококваліфікованих фахівців, новітні комп’ютерні технології, велику кількість оригінальних деталей. Автосервіс «Аверс-Центр» співпрацює з кожним клієнтом в індивідуальному порядку, враховуючи всі його потреби і побажання. Ремонт Mitsubishi виконується нашими співробітниками в максимально короткі терміни і за доступними цінами.

Наша компанія є еталоном високої якості виконання робіт і гарантує повноцінне усунення всіх виниклих неполадок Вашого транспортного засобу.

Ремонт і обслуговування Mitsubishi:

 • Комп’ютерна діагностика дилерськими приладами Denso DST-PC з програмуванням форсунок і адаптацією;
 • Ремонт паливної апаратури дизелів з перевіркою на стендах Bosch EPS 815, Hartridge AVM2- PC з присвоєнням коду форсунки;
 • Ремонт пьезофорсунок і ПНВТ Common Rail Bosch, Siemens, Continental;
 • Ремонт форсунок Common Rail Bosch за заводськими технологіями з використанням високоточного вимірювального інструмента (Bosch CRI step 3);
 • Демонтаж проблемних форсунок CDI без демонтажу головки блоку циліндрів, з відновленням посадкового місця форсунки;
 • Витяг зламаних свічок накалу без демонтажу головки блоку циліндрів;
 • Ремонт і регулювання ПНВТ VRZ Mitsubishi Pajero 3.2 з відновленням плунжерній пари;
 • Ремонт систем бензинового вприскування, запалювання, чистка форсунок на стендах;
 • Ремонт двигунів, ходової, електрообладнання, бортових комп’ютерів, ABS, ASR і т.д .;
 • Планове техобслуговування (ТО), скидання сервісних інтервалів;
 • Оригінальні, а також сертифіковані запчастини в наявності і під замовлення.

Для того, щоб провести дійсно якісний ремонт Mitsubishi використовується новітнє обладнання, що дає можливість ефективного виявлення причин виникнення проблем і усунення несправностей. Автосервіс «Аверс-Центр» застосовує у своїй практичній діяльності обладнання тільки провідних виробників.

Для того, щоб уникнути дорогого і тривалого усунення неполадок вашого автомобіля, необхідно з регулярною періодичністю проводити діагностику і ремонт Mitsubishi. Тільки систематичний, технічний і комплексний огляд, а також обслуговування позбавить Вас від можливих проблем, труднощів при експлуатації транспортного засобу. Наші досвідчені співробітники виконають в повний обсязі весь комплекс робіт для будь-якої марки авто і її комплектації.

Всі необхідні деталі можна придбати за доступними цінами у нас на складі або під замовлення. Автосервіс «Аверс-Центр» забезпечить ремонт Mitsubishi в повній мірі. Скориставшись нашими послугами, ви залишитеся задоволеними. Дзвоніть за телефонами і наші співробітники обов’язково Вам допоможуть вирішити проблемне питання в даній сфері.