Ремонт KIA (Rio, Ceed, Cerato, Carnival, Koup, Optima, Sportage) в автосервісі «Аверс-Центр»

Ремонт KIA

СТО «Аверс-Центр» рекомендує Вам послуги з техобслуговування і ремонту автомобіля KIA (Rio, Ceed, Cerato, Carnival, Koup, Optima, Sportage). Ми використовуємо тільки найякісніші деталі, інструменти та обладнання. У нашому автосервісі працюють фахівці, що мають високий досвід, які швидко і якісно відремонтують Ваш автомобіль KIA в призначений термін.

Ми робимо ремонт KIA, на сучасному обладнанні, що гарантує високу продуктивність роботи Вашого авто.

Одне з основних напрямків діяльності нашої СТО «Аверс-Центр» полягає в постгарантійному обслуговуванні та ремонті автомобілів KIA з використанням професійного устаткування, а також специфікацій заводу-виробника.

Своєчасна діагностика і ремонт КІА (Rio, Ceed, Cerato, Carnival, Koup, Optima, Sportage) – це запорука безпеки для Вас і Ваших пасажирів, а також інших учасників дорожнього руху.

Наш автосервіс надає Вам спектр послуг:

 • Комп’ютерна діагностика дилерськими приладами;
 • Ремонт паливної апаратури дизелів з перевіркою на стендах Bosch EPS 815, Hartridge AVM2- PC з присвоєнням коду форсунки;
 • Ремонт пьезофорсунок і ПНВТ Common Rail Bosch, Siemens, Continental;
 • Ремонт форсунок Common Rail Bosch за заводськими технологіями з використанням високоточного вимірювального інструмента (Bosch CRI step 3);
 • Демонтаж проблемних форсунок CDI без демонтажу головки блоку циліндрів, з відновленням посадкового місця форсунки;
 • Витяг зламаних свічок накалу без демонтажу головки блоку циліндрів;
 • Ремонт і регулювання ПНВТ і форсунок Common Rail Delphi з присвоєнням коду C2i, C3i (KIA Carnival);
 • Ремонт систем бензинового вприскування, запалювання, чистка форсунок на стендах;
 • Ремонт двигунів, ходової, електрообладнання, бортових комп’ютерів, ABS, ASR і т.д .;
 • Планове техобслуговування (ТО), скидання сервісних інтервалів;
 • Оригінальні, а також сертифіковані запчастини в наявності і під замовлення.

Оригінальні автозапчастини для ремонту KIA

У нашому сервісі Ви можете завжди придбати оригінальні запчастини KIA. Ми надамо будь-яку допомогу Вашому автомобілю від діагностики до серйозного ремонту.

СТО «Аверс-Центр» проводить професійну діагностику KIA, яка дозволяє виявити, а так само вчасно усунути причину поломок у Вашому автомобілі.

Автомобілі КІА, як і багато автомобілів іноземного виробництва, відрізняються тим, що мають високу надійність, високий рівень комфорту і безпеку. Але на превеликий жаль, у них теж є ворог – це паливо низької якості і погані дороги. Тому, нерідко доводиться вдаватися до дорогого ремонту KIA.

Кваліфіковані фахівці

Висококваліфіковані майстри СТО «Аверс-Центр» готові виконати повний спектр робіт з технічного обслуговування, діагностики та ремонту KIA за прийнятною ціною. А наявність оригінальних запчастин дозволить здійснити ремонт в найкоротші терміни.

Ми ставимося з повагою до наших клієнтів, тому беремо зобов’язання забезпечити якісний ремонт KIA. Звернувшись в наш автосервіс, Вам гарантований грамотний підхід до питань діагностики та ремонт КІА.

Ви зможете особисто переконатися в якості надаваних нашим СТО «Аверс-Центр» послуг і високої кваліфікації фахівців, які обслуговують Ваш автомобіль.