Ремонт Ford (Transit, Focus, Mondeo, Courier, Conneсt и др.) LDV Convoy

Ремонт Ford

Корпорація Ford – одна з найвідоміших і масових виробників автомобілів. Історія бренду налічує більше 110 років і на початку ХХ століття був абсолютним лідером продажів завдяки тому що засновник компанії Генрі Форд першим застосував складання автомобіля на конвеєрі – це була знаменита модель Форд Т, продажі якої перевищили 15 мільйонів штук! На сьогоднішній день Ford продає близько 20% автомобілів на світовому ринку, які відповідають усім сучасним стандартам і побажанням споживачів. Якість і надійність Ford не викликає сумнівів проте рано чи пізно настає момент, коли Вашому автомобілю знадобиться ремонт Ford (Transit, Focus, Mondeo, Courier, Conneсt і ін.). Причина тому, на жаль, погана якість палива, а так само, не найкраща якість покриття наших доріг, а то і повна його відсутність. Як наслідок – неминучі поломки паливної системи і двигуна, а так само пошкодження підвіски.

Погані паливо і дороги – це лише кілька причин, внаслідок яких ремонт Форд (Транзит, Мондео, Коннект, Кур’єр, Фокус і ін.) Може стати неминучим. Існує безліч факторів, внаслідок яких доведеться зробити ремонт Форд. Ці фактори залежать від сфери експлуатації Вашого автомобіля. Основним з них слід вважати те, як часто Ви в дорозі і як часто відвідуєте сервіси обслуговування Ford.

Сучасний ремонт Ford Transit

Ремонт Ford (Transit, Focus, Mondeo, Courier, Conneсt і ін.) – це досить складна з технологічної точки зору процедура, яка часто коштує чималих грошей. Від того, наскільки якісно і професійно зроблений ремонт Форд (Транзит, Мондео, Коннект, Кур’єр, Фокус і ін.), буде залежати довговічність автомобіля, а також Ваша безпека на дорогах. Тому, для того щоб не витратити свої заощадження даремно, до питання вибору сервісу, якому Ви зможете довірити ремонт Ford (Transit, Focus, Mondeo, Courier, Conneсt і ін.), необхідно ставитися дуже відповідально.

Наш сервіс технічного обслуговування «Аверс-Центр» гарантує професійний підхід і якісний ремонт Форд (Транзит, Мондео, Коннект, Кур’єр, Фокус і ін.) за доступною ціною.

Комплекс послуг для обслуговування і ремонту Ford

 • Комп’ютерна діагностика дилерськими приладами.
 • Ремонт паливної апаратури дизелів з перевіркою на стендах Bosch EPS 815, Hartridge AVM2- PC з присвоєнням коду форсунки.
 • Ремонт пьезофорсунок і ПНВТ Common Rail Bosch, Siemens, Continental.
 • Ремонт форсунок і ПНВТ Delphi Ford Connect, Mondeo, Transit 1.8, 2.0, 2.4 TDCi.
 • Ремонт насосів і форсунок Delphi з подальшим присвоєнням кодів C2i / С3i на стенді Hartridge CRi-PC:
  • перевірка форсунки на стенді Hartridge CRi-PC – 180 грн .;
  • ремонт форсунки з заміною клапана – 150 EUR;
  • ремонт форсунки з заміною клапана і розпилювача – 200 EUR;
 • Ремонт форсунок і ПНВТ Denso Ford Transit (починаючи з 2006 року випуску).
 • Ремонт форсунок Common Rail Bosch за заводськими технологіями з використанням високоточного вимірювального інструмента (Bosch CRI step 3).
 • Демонтаж проблемних форсунок CDI без демонтажу головки блоку циліндрів, з відновленням посадкового місця форсунки.
 • Витяг зламаних свічок накалу без демонтажу головки блоку циліндрів.
 • Ремонт і регулювання ПНВТ LUCAS EPIC з програмуванням датчика ротора Ford Transit 2.5.
 • Ремонт і регулювання ПНВТ Bosch VP30, VP44 Ford Connect, Transit 1.8, 2.0, 2.4 TDDi з програмуванням.
 • Ремонт систем бензинового вприскування, запалювання, чистка форсунок на стендах.
 • Ремонт двигунів, ходової, електрообладнання, бортових комп’ютерів, ABS, ASR і т.д.
 • Планове техобслуговування (ТО), скидання сервісних інтервалів.
 • Оригінальні, а також сертифіковані запчастини в наявності і під замовлення.

Рекомендації

Ремонт Ford (Transit, Focus, Mondeo, Courier, Conneсt і ін.) має свою специфіку. Тому, ми рекомендуємо проводити ремонт Форд (Транзит, Мондео, Коннект, Кур’єр, Фокус і ін.) в нашому сервісі «Аверс-Центр», тільки звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені, що при виконанні ремонту Ford майстри будуть слідувати за необхідними рекомендаціями виробника. Більш того, наш сервісний центр має все необхідне для ремонту Ford сучасне обладнання, а також відповідне програмне забезпечення.

Кваліфіковані фахівці

Обслуговування та ремонт Ford (Transit, Focus, Mondeo, Courier, Conneсt і ін.) Здійснюється фахівцями з відповідним сертифікатом нашого СТО «Аверс-Центр». Ремонт Ford проводиться виключно професійним, спеціальним обладнанням, а також із застосуванням тільки сучасних технологій ремонту. Наші висококваліфіковані фахівці використовують оригінальні і сертифіковані запчастини для ремонту Ford і нададуть необхідну гарантію на всі виконані роботи, що позбавить Вас від усіх неприємних «сюрпризів» в дорозі.

В СТО «Аверс-Центр» завжди раді допомогти Вам з обслуговуванням і ремонтом Вашого автомобіля!