Ремонт дизелів Cummins, Volvo Penta

Ремонт дизелів Cummins, Volvo Penta

Cummins – це столітня історія двигунобудування:

Ремонт Cummins Історія Cummins inc, почалася в 1919 році в США.
Динамічний розвиток і ефективна господарська діяльність компанії перетворили її в визнаного лідера з випуску дизельних двигунів і вивели на перше місце по випуску двигунів потужністю від 31 до 35000 л/с

Продуктивна діяльність Cummins зосереджена в трьох основних областях:

  1. Дизельні двигуни для вантажних автомобілів і автобусів, кораблів, залізничного транспорту, сільськогосподарської, дорожньо-будівельної та іншої промислової техніки. Виробництво більше 800 000 двигунів на рік. Двигуни Cummins знайшли ефективне застосування на техніці наступних виробників Komatsu, Hitachi, Terex, Atlas-Copco, Hyundai, Dressta, Versatile, Liebhen, Case, New Holland, Foton, БелАЗ, КамАЗ, ГАЗель, Россельмаш, Богдан та ін.
  2. Дизель-генераторні установки Cummins є з потужністю від 8 до 2500 кВт і газо-поршневі установки від 300 до 2000 кВт. Дизель – генераторні установки Cummins забезпечують електропостачання об’єктів таких компаній як IBM, Coca Cola, Нафтогаз, Газпром, Merill Lynch, Автозаправки ОККО, магазини та інші підприємства знаходяться як в межах міст, районних центрів, так і у віддалених районах України. ДГУ використовуються як основне джерело відтворення електроенергії, найчастіше як резервне джерело відтворення електроенергії.
  3. Комплектуючі для двигунів: фільтруючі вироби, турбокомпресори і т. д.

Дизельні двигуни і дизель-генератори розробляються і виготовляються на 56 виробничих підприємствах, розташованих в США, Великобританії, Японії, Туреччини, Росії, Південної Кореї, Китаї, Індії, Мексиці, Австралії, ПАР. Комплектуючі вироби виробляються на дочірніх підприємствах Cummins з торговими марками: Fleetguard, Netson, Holset і ін.

Сьогодні Авто-Сервіс “Аверс-Центр» – це:

  • Один з небагатьох сертифікованих дилерів сервісних центрів України штат яких складається з кваліфікованих механіків, які пройшли навчання в компанії Cummins.
  • Постачає в Україну дизельні двигуни Cummins, дизель-генераторні установки компанії Cummins, оригінальні запасні частини і фільтра до них, моторні масла компанії Valvoline рекомендовані спеціально для двигунів Cummins, повітряні стартери компанії Ingersoll Rand.
  • Проводить гарантійне, післягарантійне і сервісне обслуговування двигунів Cummins, виконує капітальний та середній ремонт двигунів Cummins, на власних виробничих базах на самому сучасному ремонтному і діагностичному обладнанні.
  • Перевірку і ремонт паливної апаратури, Bosch, Lucas, Stanadyne, Zeksel, Delfi, і інші. з присвоєнням коду на стендах Bosch EPS 815, Hartridge CRi -PC.
  • Виїзд кваліфікованих виїзних механіків на замовлення замовника до місця базування транспортного засобу, при цьому сервісний автомобіль обладнаний усім необхідним для пошуку та усунення несправності в складних умовах.
  • Комп’ютерна діагностика проводиться дилерським оригінальним приладом з програмним забезпеченням INSITE (+ адаптер INLINE), що дозволяє здійснювати зв’язок використовуючи протоколи J1587 / J1708, так і J1939 за стандартом SAE. Дане програмне забезпечення є кращим помічником фахівців сервісної служби. Воно не тільки включає покрокову діагностику двигуна, але і вбудовані схеми та графіки, що дозволяють більш точно виявити несправності полегшують ремонт або усунення несправності.
  • Наша основна мета – підвищити рівень обслуговування існуючих замовників і утримати нових клієнтів, аналізувати і вдосконалювати діяльність з обслуговування, мінімізувати простої і втрати у замовників, підвищити задоволеність замовників якістю обслуговування.