Якісний ремонт Hyundai (Accent, Elantra, Sonata, Grandeur, Genesis, Tucson, Terracan, Santafe, H1, H2) тільки у нас!

Якісний ремонт Hyundai

Шановні власники автомобілів марки Hyundai (Accent, Elantra, Sonata, Grandeur, Genesis, Tucson, Terracan, Santafe, H1, H2), ми пропонуємо Вам наші послуги з технічного обслуговування і ремонту Вашого автомобіля.

Автомобілі Hyundai відрізняються своєю економічністю, динамічністю, надійністю і привабливим зовнішнім виглядом – за це його в основному і цінують власники даної марки. Доступність пошуку запчастин Hyundai на території України дає Вам можливість обслуговувати Ваш автомобіль в нашому сервісі за максимально вигідною ціною. Ми здійснюємо повне обслуговування та ремонт Hyundai. Фахівці «Аверс-Центр» мають високий досвід в сфері технічного обслуговування і ремонту Hyundai.

Сучасний ремонт Hyundai

Ми застосовуємо виключно сучасні ремонтно-діагностичні обладнання, а також використовуємо спеціальні інструменти і витратні матеріали для Hyundai.

Ремонт Хундай (Accent, Elantra, Sonata, Grandeur, Genesis, Tucson, Terracan, Santafe, H1, H2) (Київ) в нашому автосервісі буде проведений в кращому вигляді і в потрібний термін. Ми надаємо повний контроль ремонту нашого клієнта! – Це дає Вам впевненість в якості роботи наших майстрів.

Список послуг по ремонту Hyundai:

 • Комп’ютерна діагностика на дилерському обладнанні;
 • Комп’ютерна діагностика дилерськими приладами;
 • Ремонт паливної апаратури дизелів з перевіркою на стендах Bosch EPS 815, Hartridge AVM2- PC з присвоєнням коду форсунки;
 • Ремонт пьезофорсунок і ПНВТ Common Rail Bosch, Siemens, Continental;
 • Ремонт форсунок Common Rail Bosch за заводськими технологіями з використанням високоточного вимірювального інструмента Bosch CRI step 3 (Hyundai Santa Fe, Tucson, H1, H2, H100);
 • Демонтаж проблемних форсунок CDI без демонтажу головки блоку циліндрів, з відновленням посадкового місця форсунки;
 • Витяг зламаних свічок накалу без демонтажу головки блоку циліндрів;
 • Ремонт і регулювання ПНВТ і форсунок Delphi Hyundai Terracan;
 • Ремонт систем бензинового вприскування, запалювання, чистка форсунок на стендах;
 • Ремонт двигунів, ходової, електрообладнання, бортових комп’ютерів, ABS, ASR і т.д .;
 • Планове техобслуговування (ТО), скидання сервісних інтервалів;
 • Оригінальні, а також сертифіковані запчастини в наявності і під замовлення.

Рекомендації

Автосервіс «Аверс-Центр» рекомендує раз в півріччя відвідувати СТО та проводити діагностику. Якщо будуть помічені ознаки несправності – ми відразу ж обслужимо Ваш автомобіль, що б вдалося уникнути повного ремонту. У нашому сервісі також передбачений як частковий, так і повний ремонт Hyundai, в залежності від результатів діагностики. Діагностика двигуна автомобіля здійснюється із застосуванням високоточної сучасною технікою. Наш сервіс пропонує Вам широкий вибір запчастин оригінального виробництва незалежно від року випуску.

Кваліфіковані фахівці

Наші клієнти можуть бути впевнені на всі 100%, що в СТО «Аверс-Центр» їх чекає ефективне, надійне і оперативне вирішення наявних проблем, а також ввічливість, гідне ставлення і професійний підхід з боку наших фахівців.

Весь ремонт і технічне обслуговування полегшується тим, що у нас постійно знаходяться всі необхідні інструменти, запасні частини.

Ми гарантуємо, що якою б неприємною була причина Вашого візиту в наш сервіс «Аверс-Центр» – ми зробимо все від нас залежне, щоб Ваш автомобіль «повернувся в стрій» максимально швидко і якісно.