Марки, які ми ремонтуємо

СТО Аверс проводить ремонт величезного числа автомобілів, ми намагаємося допомогти кожному водієві, який потрапив в неприємну ситуацію. На даний момент наше СТО проводить ремонт понад сорок автомобільних марок:

BMW

Одна з найвідоміших марок Німеччини і світу. На даний момент наші фахівці проводять ремонт найрізноманітніших поломок і дефектів автомобіля, як з оригінальними деталями, так і з більш дешевими її аналогами.

Dacia

Наші майстри пропустили через свої руки сотні найпопулярніших моделей даної автомобільний марки (Solenza, Logan, Sandero, Duster). На нашому СТО ви можете провести як планове технічне обслуговування Dacia, так і повноцінний ремонт двигуна, ходової, стартерів, генераторів, кондиціонерів, КПП і т.д.

Hummer

Одна з найвідоміших американських автомобільних компаній, частина якої вже належить китайським інвесторам. У нашому СТО фахівці проводять повний фронт робіт даної марки, від комп’ютерної діагностики, до ремонту систем бензинового вприскування, запалювання, чистка форсунок на стендах як оригінальними, так і більш дешевими аналогами.

Chrysler

Ще одна американська компанія, відома своїми автомобілями представницького класу. Наша команда використовує виключно оригінальні запчастини при ремонті автомобілів даної марки. На СТО Аверс ви можете провести як планове техобслуговування Chrysler, так і ремонт двигунів, ходової, електрообладнання, комп’ютерів, ABS, ASR і т.д.

Dodge

Challenger, Dart, Charger, Grand Caravan, Avenger, Journey, Durango – всі ці моделі наші майстри ремонтує не перший рік. На даний момент в нашому СТО працюють одні з найдосвідченіших фахівців, які проводять практично весь спектр ремонтних робіт марки Dodge.

Acura

Одне з найвідоміших відгалужень на сучасному автомобільному ринку. Acura славляться своєю надійністю і стилем, але для її повноцінної роботи необхідно проходити планові ТО і заміну масла та інших допоміжних рідин. Наші фахівці швидко і якісно проведуть всі необхідні роботи.

Volvo

Надійність, надійність і ще раз надійність, саме цим славиться даний шведський представник. СТО Аверс проводить ремонт всього модельного ряду Volvo, включаючи і найпопулярніші моделі:

  • FH12, FM12, FH16, FL6, F12, F16;
  • VT, VN, VHD;
  • EW, EC;
  • A, B, G, L.

Volkswagen

Дана марка хоч й цінується своєю витривалістю, але навіть вона потребує технічного обслуговування, скиданні сервісних інтервалів і комп’ютерну діагностику. Наші фахівці обслужать ваш автомобіль максимально швидко і якісно.

Toyota

Унікальний автомобіль бізнес-класу, вони і справді стоять своїх грошей. Хоч машини марки Toyota не часто потребують ремонту, але ось в технічному обслуговуванні потребують абсолютно всі. У нашому сервісі ви можете провести всі тести, включаючи і комп’ютерну діагностику на самому передовому обладнанні.

Suzuki

Ще один представник японського машинобудування, відомий своїм стилем і агресивними характеристиками. Ось такі автомобілі частенько приїжджають до нас з найрізноманітнішими проблемами, починаючи заміною масла і закінчуючи різними неполадками коробки передач.

Subaru

Справжній звір на дорозі і самий бажаний автомобіль стрітрейсерів, який через свою агресивної натури також є нашим частим гостем. У Subaru досить “картонний” кузов і проблеми з ходовою частиною, саме з цими проблемами до нас звертаються власники даної марки.

SsangYong

Представника південнокорейського машинобудування часто порівнюють з вітчизняними аналогами, але тільки SsangYong – це їх поліпшена версія, як по дизайну, так і за технологіями. Наші фахівці допоможуть вирішити будь-яку проблему, що виникла при експлуатації SsangYong.

Skoda

Чехи роблять не тільки краще пиво в світі, але і непогані автомобілі. По частині технологій Skoda запозичила багато у своїх німецьких конкурентів, але зробила більш бюджетну версію. За рахунок цього у машини більше банальних проблем з ходовою. СТО Аверс проводить ремонт і технічне обслуговування найпопулярніших моделей Skoda, а також проводить консультацію щодо подальшої експлуатації автомобіля.